Exide Technologies – це один з найбільших виробників свинцево-кислотних акумуляторів. Компанія створює найсучасніші рішення для зберігання енергії для автомобільного ринку та промисловості.


Після нещодавніх змін у власності Exide Technologies, який створений з раніше приналежних до американського концерну областей EMEA й Азійсько-Тихоокеанського регіону, відтепер є незалежною світовою компанією, яка продовжує свою діяльність в глобальному масштабі та в хорошому фінансовому становищі. Головний офіс концерну знаходиться у Франції, недалеко від Парижа. Концерн має 2 науково-дослідні центри та 11 виробничих підприємств у Європі. Саме там виготовляють акумулятори, що постачаються безпосередньо на заводи провідних виробників автомобілів, а також на вторинний ринок – вони потрапляють до клієнтів під успішними та впізнаваними брендами: Exide, Centra, Deta, Tudor та Fulmen.


Історія кожного з цих брендів налічує кілька десятиліть, але їх спільне минуле з Exide сягає 90-х років минулого століття, яке можна назвати десятиліттям глобального розширення компанії Exide. Саме тоді компанія, яка протягом останніх ста років співпрацювала разом з більшістю європейських виробників акумуляторів, отримала можливість придбати їх бізнес. Пам’ятаючи про мовну та культурну різнорідність ринку Старого Світу, компанія Exide прийняла розумне рішення зберегти оригінальні назви надійних та впізнаваних європейськими замовниками брендів, серед яких відомі в Україні Centra, Deta, Tudor та Fulmen.


Exide – це флагманський бренд Exide Technologies, який створює найновіші технології та дотримується найвищої європейської якості як на вторинному ринку, так і на ринку оригінального обладнання. Цей бренд – це понад сто років досвіду та знань провідного постачальника рішень для зберігання енергії. Exide пропонує найширший асортимент акумуляторів для всіх типів легкових автомобілів, комерційних автомобілів, мотоциклів та спортивних автомобілів, а також морських та рекреаційних застосувань , включаючи транспортні засоби, оснащені системами Start-Stop останнього покоління.


Заснована в 1925 р., торгова марка Centra є лідером насамперед на польському ринку, але також визнана в інших країнах Східної Європи як синонім високої якості та надійності. Її асортимент включає повний спектр акумуляторів для легкових та комерційних автомобілів, що характеризуються довговічністю та сучасністю за відносно низькою ціною. Акумулятори з лінійки Plus та Standard для легкових автомобілів, безсумнівно, впораються із суворими умовами східноєвропейської зими. Популярністю користується акумулятори серії AGM – в 2015 р. вони здобули нагороду Європейська Медаль, яку вручає Business Center Club. Через рік цю нагороду також отримав акумулятор Centra Futura, збагачений формулою Carbon Boost.
DETA – це бренд, створений в 1949 р. в Німеччині. Exide придбав його у 1997 р.. Його головними принципами завжди були: «Інновації, якість, сервіс». Саме ці цінності сприяли його успіху на німецькому ринку. Акумулятори марки Deta постачаються у понад 60 країн – у Європі, на Близькому Сході та в Африці. Його асортимент включає акумулятори для легкових та комерційних автомобілів. Флагманською продукцією марки Deta є акумулятори AGM та EFB для автомобілів із системою Start-Stop та акумулятори, оснащені технологією HVR (High Vibration Resistance – висока вібростійкість) для вантажних автомобілів з акумуляторною батареєю на задній осі, які пересуваються у складних дорожніх умовах.
Tudor походить з Іспанії. Акумулятори цієї марки, що випускаються понад 100 років, безумовно заслужили свою репутацію надійних та інноваційних. Лінії Tutor High-Tech та Technica для легкових автомобілів включають в себе акумулятори різних розмірів та потужностей, тому вони охоплюють значну частину європейського автопарку. З іншого боку, лінійка Tudor Standard, безсумнівно, задовольнить тих покупців, які шукають високоякісні акумулятори за привабливими цінами. Акумулятори Tudor лідирують в Іспанії та інших європейських ринках, наприклад, в Україні. Згідно з опитуванням, проведеним у 2019 р. агентством Автостат, бренд Tudor також входить до шести найвідоміших акумуляторів Росії. Не кажучи вже про величезний успіх свинцево-кислотних акумуляторів Tudor, яка тричі вигравали премію Auto Component of the Year: у 2016, 2017 та 2019 р.-р.
Fulmen – бренд з дуже давніми традиціями, створений в 1891 р. Він завоював довіру виробників транспортних засобів не лише на своїй батьківщині – у Франції, але й в інших європейських країнах. Бренд Fulmen гарантує надійний запуск легкових та комерційних автомобілів. Купуючи акумулятори Fulmen, наприклад Fulmen Formula, клієнт має гарантію тривалого терміну служби, великої ємності та високої корозійної стійкості. Акумулятори цієї марки ідеально підходять для дуже низьких температур, забезпечуючи безпечний запуск автомобіля."Однією з конкурентних переваг Exide є те, що крім глобального бренду Exide, його портфоліо включає багато сильних європейських брендів зі значним охопленням – таких брендів, як - Centra, Deta, Tudor та Fulmen. Ці бренди суттєво впливають на розвиток мережі, продажі компанії та зміцнення сприйняття її серед споживачів. Кожна з цих торгових марок - це люди, історія та розвиток індустрії акумуляторних батарей у Європі ", - резюмує Гжегож Целінський, менеджер з питань експорту в Exide.


Автономний Exide EMEA та Азійсько-Тихоокеанський регіон в якості Exide Group продовжує працювати з повним спектром торгових марок у всіх ключових сферах, розуміючи, що довіра споживачів до сильних брендів є одним з найбільших активів компанії.

http://www.exidegroup.com/